Posted by: administrator | Możliwość komentowania Opinie została wyłączona

Opinie

Klienci o nas...

kilka z ponad 640 recenzji ocenionych 5/5 na FB...

Świetne miejsce i niepowtarzalna atmosfera, do tego najbardziej fachowe strzyżenie na jakie kiedykolwiek trafiłem. Pierwsza wizyta to był eksperyment, broda po kilku miesiącach swobodnego zapuszczania potrzebowała ucywilizowania i po zejściu z fotela od razu wiedziałem, że to związek na lata (i z brodą i z barberem) 

Lucjan to absolutny mistrz świata, wszystkie jego sugestie są trafione i pasują do mojej wizji jak zarost ma wyglądać, a po zakończonej wizycie okazuje się że całość wygląda lepiej niż się spodziewałem, klasa światowa 

Dawid Z.

Był to zwykły poranek jak każdy inny. Pomyślałem że to dzień aby iść do fryzjera. Poszedłem z standardowym nastawieniem, dam się ostrzyc, powiem że jest spoko, ale tak naprawdę będę niezadowolony. 
A tu jednak zaskoczenie! Podejrzewam, że zadziałał profesjonalizm chłopaków, wykonali dobra robotę z moją bujną grzywą i w końcu z czystym sumieniem mogłem wyrazić swoje zadowolenie z fryzury. 
Dzięki i do zobaczenia znowu.

Michał B.

Świetna obsługa,niesamowity klimat,profesjonalne cięcie . Za to Panowie szacun i wielkie podziękowanie bo kiedy mój facet wraca do domu od was zawsze jest zadowolony .

Piąteczka sie należy 😁😁😁gdyby można było to dałabym 10 

Sandra F.