Opinie

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][murdock_jellythemes_voffset height=”90″][murdock_jellythemes_pretitle invert=”true” text=”Klienci o nas…”][murdock_jellythemes_voffset height=”20″][murdock_jellythemes_subtitle colored=”true” size=”big” text=”kilka z ponad 640 recenzji ocenionych 5/5 na FB…”][murdock_jellythemes_voffset height=”30″][vc_column_text css_animation=”bounceInRight”]Świetne miejsce i niepowtarzalna atmosfera, do tego najbardziej fachowe strzyżenie na jakie kiedykolwiek trafiłem. Pierwsza wizyta to był eksperyment, broda po kilku miesiącach swobodnego zapuszczania potrzebowała ucywilizowania i po zejściu z fotela od razu wiedziałem, że to związek na lata (i z brodą i z barberem) 

Lucjan to absolutny mistrz świata, wszystkie jego sugestie są trafione i pasują do mojej wizji jak zarost ma wyglądać, a po zakończonej wizycie okazuje się że całość wygląda lepiej niż się spodziewałem, klasa światowa 

Dawid Z.

[/vc_column_text][vc_separator][vc_column_text css_animation=”bounceInLeft”]Był to zwykły poranek jak każdy inny. Pomyślałem że to dzień aby iść do fryzjera. Poszedłem z standardowym nastawieniem, dam się ostrzyc, powiem że jest spoko, ale tak naprawdę będę niezadowolony. 
A tu jednak zaskoczenie! Podejrzewam, że zadziałał profesjonalizm chłopaków, wykonali dobra robotę z moją bujną grzywą i w końcu z czystym sumieniem mogłem wyrazić swoje zadowolenie z fryzury. 
Dzięki i do zobaczenia znowu.

Michał B.

[/vc_column_text][vc_separator][vc_column_text css_animation=”bounceInRight”]Świetna obsługa,niesamowity klimat,profesjonalne cięcie . Za to Panowie szacun i wielkie podziękowanie bo kiedy mój facet wraca do domu od was zawsze jest zadowolony .

Piąteczka sie należy 😁😁😁gdyby można było to dałabym 10 

Sandra F.

[/vc_column_text][murdock_jellythemes_voffset height=”30″][murdock_jellythemes_button_icon button_text=”” hover_text=”Polub nas na FB” link=”https://www.facebook.com/pg/LucjansBarbershop/reviews/”][murdock_jellythemes_voffset height=”90″][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]