Posted by: administrator | Możliwość komentowania Szkolenia została wyłączona

Szkolenia

logo_academy-500

Chcesz zostać golibrodą?

Pomożemy Ci w tym

Każdy uczestnik otrzymuje na końcu certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności!

Jednodniowe szkolenia indywidualne

Stopień 1

  • Propozycja dla początkujących, którzy chcą poznać podstawy barberingu, strzyżeń klasycznych i nowoczesnych oraz rozpocząć swoją przygodę z goleniem klasycznym. Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w najlepszym zawodzie świata – to pierwszy krok, jaki powininen zrobić!

Stopień 2

  • Zajęcia dla tych, którzy dysponują już podstawową wiedzą i umiejętnościami z zakresu barberingu. W ramach szkolenia popracujemy na modelach o trudnych włosach i wprowadzimy Cię w świat golenia królewskiego. Jeżeli wszedłeś już w świat barberingu iść za ciosem – to szkolenie jest dla Ciebie.

Stopień 3

  • Zaczynamy zabawę dla dużych chłopców (i dziewczynek oczywiście)! Wkraczamy w świat zaawansowanych technik strzyżeń i tattoo cuttingu. Całość kończymy egzaminem weryfikującym zdobyte umiejętności. Jeżeli chcesz wskoczyć na najwyższy poziom – to zdecydowanie opcja dla Ciebie.

Indywidualne szkolenie 6 dniowe – 7200 zł

Nasze szkolenia 6-dniowe nastawione są na prawdziwą intensywną naukę rzemiosła fryzjera męskiego. Szkolenie ma charakter indywidualny, gdzie nasz edukator pracuje tylko z osobą szkoloną.

Kładziemy nacisk na maksymalną ilość praktyki i szkolenie w konwencji look&work. Dzięki temu, uczestnicy naszych kursów, mogą z powodzeniem rozpocząć pracę w rzemiośle.

W czasie szkoleń omawiamy pełny proces strzyżeń, golenia klasycznego, trymowania zarostu, technik fade, oraz omawiamy techniki obsługi klienta i odsprzedaży produktów.

Kto prowadzi szkolenia?

Autorami i prowadzącymi szkolenia są najbardziej doświadczeni barberzy z naszego salonu, którzy doskonalą swoje rzemiosło już od kilkunastu lat. Naszą siłą jest praktyka – najlepsze źródło wiedzy.

Szkolenie przewiduje pracę z modelem, zgodnie z autorskim scenariuszem opracowanym w ramach “Lucjan's Barber Shop Academy Look&Wok“.

Wysoką efektywność szkolenia gwarantuje system pracy, gdzie część zadań wykonuje nauczyciel, a część uczeń pod stałym nadzorem opiekuna. Podczas całego szkolenia wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, niezawodny sprzęt i najlepsze kosmetyki. Nie stosujemy półśrodków. Zawsze stawiamy na to, co najlepsze.

Dostępne szkolenia

  • Szkolenie indywidualne – 1400 zł

  • Szkolenie 6-dniowe – 7200 zł

  • Interesuje Cię inna forma szkolenia? Zadzwoń i ustalmy indywidualną ofertę.

Co osiągniesz dzięki szkoleniu?